QSS-025-01-F-D-EM2-LS2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QSS-025-01-F-D-EM2-LS2
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .635MM DOUBLE ROW HS SOCKET ASSE
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QSS-025-01-F-D-EM2-LS2
Număr parc QSS-025-01-F-D-EM2-LS2 Producător Samtec, Inc.
cantitate valabila 11708 pcs Fișa cu date
Serie Q Strip® QSS Pas 0.025" (0.64mm)
ambalare Bulk Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 50 Tipul de montare Board Edge, Straddle Mount
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului - Caracteristici Ground Bus (Plane)
descriere detaliata 50 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Board Edge, Straddle Mount Gold Contactați Finish Thickness 3.00µin (0.076µm)