QMS-032-02-SL-D-DP-RA
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QMS-032-02-SL-D-DP-RA
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .635MM DOUBLE ROW TERMINAL STRIP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QMS-032-02-SL-D-DP-RA
Număr parc QMS-032-02-SL-D-DP-RA Producător Samtec, Inc.
cantitate valabila 6709 pcs Fișa cu date
Serie Power Q2™ QMS Pas 0.025" (0.64mm)
ambalare Tray Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 64 Tipul de montare Surface Mount, Right Angle; Through Hole
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.320" (8.12mm) Caracteristici Ground Bus (Plane)
descriere detaliata 64 Position Connector Differential Pair Array, Male Surface Mount, Right Angle; Through Hole Gold Contactați Finish Thickness 10.0µin (0.25µm)