MMS-115-01-F-SV
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MMS-115-01-F-SV
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului 2MM SOCKET STRIPS
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MMS-115-01-F-SV
Număr parc MMS-115-01-F-SV Producător Samtec, Inc.
Descriere 2MM SOCKET STRIPS Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 29830 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie MMS
Row Spacing - împerecherea - Pitch - Împerechere 0.079" (2.00mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 15 Tipul de montare Through Hole
Material Inflamabilitate - Înălțimea de stivuire mărită -
Materialul de izolație Liquid Crystal Polymer (LCP) Înălțimea izolației 0.175" (4.45mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata 15 Position Receptacle Connector Through Hole Ratingul curent 3.9A per Contact
Tip de contact Female Socket Contact Formă Square
Materiale de contact Phosphor Bronze Lungime de contact - Postare 0.115" (2.92mm)