HDWM-20-54-L-S-252
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HDWM-20-54-L-S-252
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .050" BOARD SPACERS
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HDWM-20-54-L-S-252
Număr parc HDWM-20-54-L-S-252 Producător Samtec, Inc.
Descriere .050" BOARD SPACERS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 26092 pcs Fișa cu date
terminare Solder Serie Flex Stack, HDWM
Spațierea rândului - Pas 0.050" (1.27mm)
ambalare Bulk Număr de rânduri 1
Numărul de poziții 20 Tipul de montare Through Hole
Lungime - Coada 0.120" (3.048mm) Lungimea - înălțimea stivei 0.252" (6.400mm)
Lungime - Post (împerechere) 0.183" (4.658mm) Lungime - Pin total 0.555" (14.097mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole