FSI-115-10-S-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FSI-115-10-S-D
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FSI-115-10-S-D
Număr parc FSI-115-10-S-D Producător Samtec, Inc.
Descriere 1MM SINGLE ELEMENT INTERFACE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13735 pcs Fișa cu date
Serie FSI Pas 0.039" (1.00mm)
ambalare Tube Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 30 Tipul de montare Surface Mount
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.394" (10.00mm) Caracteristici -
descriere detaliata 30 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)