FLE-127-01-GF-DV
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
FLE-127-01-GF-DV Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FLE-127-01-GF-DV
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .050 MICRO STRIPS
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FLE-127-01-GF-DV
Număr parc FLE-127-01-GF-DV Producător Samtec, Inc.
Descriere .050 MICRO STRIPS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17057 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board or Cable Serie FLE
Row Spacing - împerecherea 0.050" (1.27mm) Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 54 Tipul de montare Surface Mount
Material Inflamabilitate - Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.172" (4.37mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 54 Position Receptacle Connector Surface Mount
Ratingul curent 2A per Contact Tip de contact Female Socket