FC1-16-02-T
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FC1-16-02-T
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FC1-16-02-T
Număr parc FC1-16-02-T Producător Samtec, Inc.
Descriere 1MM SINGLE ROW CONNECTOR Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 67282 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Serie FC1 Pas 0.039" (1.00mm)
ambalare Tube Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Surface Mount, Right Angle
Cicluri de împerechere 25 Material Inflamabilitate -
Funcția de blocare - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP) Culoarea carcasei Black
Înălțimea deasupra bordului - Tip flexibil tip FFC
Caracteristici Solder Retention FFC, FCB Grosime 0.30mm
descriere detaliata 16 Position FFC Connector Contacts, Top and Bottom 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Ratingul curent 2A per Contact