ESD-113-G-26
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESD-113-G-26
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului ELEVATED SOCKET STRIPS
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESD-113-G-26
Număr parc ESD-113-G-26 Producător Samtec, Inc.
Descriere ELEVATED SOCKET STRIPS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8318 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board Serie ESD
Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm) Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm)
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Through Hole
Material Inflamabilitate UL94 V-0 Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.300" (7.62mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata 26 Position Elevated Socket Connector Through Hole
Ratingul curent - Tip de contact Female Socket
Contact Formă Circular Materiale de contact Beryllium Copper
Lungime de contact - Postare 0.215" (5.46mm) Contactați Finish Thickness - Post 10.0µin (0.25µm)