DWM-10-61-L-D-710
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DWM-10-61-L-D-710
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .050" BOARD SPACERS
Foi de date: 1.DWM-10-61-L-D-710.pdf2.DWM-10-61-L-D-710.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DWM-10-61-L-D-710
Număr parc DWM-10-61-L-D-710 Producător Samtec, Inc.
Descriere .050" BOARD SPACERS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28203 pcs Fișa cu date 1.DWM-10-61-L-D-710.pdf2.DWM-10-61-L-D-710.pdf
terminare Solder Serie Flex Stack, DWM
Spațierea rândului 0.100" (2.54mm) Pas 0.050" (1.27mm)
ambalare Bulk Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 20 Tipul de montare Through Hole
Lungime - Coada 0.120" (3.048mm) Lungimea - înălțimea stivei 0.710" (18.034mm)
Lungime - Post (împerechere) 0.220" (5.588mm) Lungime - Pin total 1.050" (26.670mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 20 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole