DWM-08-58-S-D-577
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DWM-08-58-S-D-577
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .050" BOARD SPACERS
Foi de date: 1.DWM-08-58-S-D-577.pdf2.DWM-08-58-S-D-577.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DWM-08-58-S-D-577
Număr parc DWM-08-58-S-D-577 Producător Samtec, Inc.
Descriere .050" BOARD SPACERS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 31876 pcs Fișa cu date 1.DWM-08-58-S-D-577.pdf2.DWM-08-58-S-D-577.pdf
terminare Solder Serie Flex Stack, DWM
Spațierea rândului 0.100" (2.54mm) Pas 0.050" (1.27mm)
ambalare Bulk Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 16 Tipul de montare Through Hole
Lungime - Coada 0.120" (3.048mm) Lungimea - înălțimea stivei 0.577" (14.656mm)
Lungime - Post (împerechere) 0.008" (0.203mm) Lungime - Pin total 0.705" (17.907mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata 16 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole