BTE-080-08-H-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BTE-080-08-H-D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BTE-080-08-H-D
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Foi de date: 1.BTE-080-08-H-D.pdf2.BTE-080-08-H-D.pdf3.BTE-080-08-H-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BTE-080-08-H-D
Număr parc BTE-080-08-H-D Producător Samtec, Inc.
Serie BTE Pas 0.031" (0.80mm)
ambalare Tube Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 160 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Înălțimea de stivuire mărită 30mm
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțimea deasupra bordului 1.151" (29.24mm)
Caracteristici - descriere detaliata 160 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold