BSE-080-01-F-D-LC
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BSE-080-01-F-D-LC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BSE-080-01-F-D-LC
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului .8MM DOUBLE ROW SOCKET ASSEMBLY
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BSE-080-01-F-D-LC
Număr parc BSE-080-01-F-D-LC Producător Samtec, Inc.
cantitate valabila 15667 pcs Fișa cu date
Serie BSE Pas 0.031" (0.80mm)
ambalare Tray Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 160 Tipul de montare Surface Mount
Înălțimea de stivuire mărită 5mm, 8mm Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțimea deasupra bordului 0.128" (3.25mm) Caracteristici Board Lock
descriere detaliata 160 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Contactați Finish Thickness Flash