BDL-122-T-F
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BDL-122-T-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BDL-122-T-F
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului INTERCONNECT STRIPS
Foi de date: 1.BDL-122-T-F.pdf2.BDL-122-T-F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BDL-122-T-F
Număr parc BDL-122-T-F Producător Samtec, Inc.
Descriere INTERCONNECT STRIPS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16593 pcs Fișa cu date 1.BDL-122-T-F.pdf2.BDL-122-T-F.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie BDL Row Spacing - împerecherea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact 0.332" (8.43mm) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 44 Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Înălțimea de stivuire mărită - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Materialul de izolație Polyamide (PA), Nylon Înălțimea izolației 0.085" (2.15mm)
Culoarea izolației Black Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole 44 position 0.100" (2.54mm) Ratingul curent -
Tip de contact Male Pin Contact Formă Circular
Materiale de contact - Lungime de contact - Postare 0.125" (3.18mm)
Lungimea contactului - împerecherea 0.122" (3.10mm) Contactați Finish Thickness - Post 50.0µin (1.27µm)