BBS-125-G-D
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BBS-125-G-D Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BBS-125-G-D
Producator / Marca: Samtec, Inc.
Descrierea produsului INTERCONNECT STRIPS
Foi de date: 1.BBS-125-G-D.pdf2.BBS-125-G-D.pdf3.BBS-125-G-D.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BBS-125-G-D
Număr parc BBS-125-G-D Producător Samtec, Inc.
Descriere INTERCONNECT STRIPS Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9060 pcs Fișa cu date 1.BBS-125-G-D.pdf2.BBS-125-G-D.pdf3.BBS-125-G-D.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Board invaluindu Unshrouded
Serie BBS Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.100" (2.54mm) ambalare Tube
Lungimea totală de contact 1.085" (27.56mm) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 1 Numărul de poziții încărcate All
Numărul de poziții 25 Tipul de montare Through Hole
Material Inflamabilitate - Înălțimea de stivuire mărită -
Înălțimea izolației 0.835" (21.21mm) Culoarea izolației Black
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Push-Pull descriere detaliata Connector Header Through Hole 25 position 0.100" (2.54mm)
Ratingul curent - Tip de contact Male Pin
Contact Formă Circular Materiale de contact -
Lungime de contact - Postare 0.125" (3.18mm) Lungimea contactului - împerecherea 0.125" (3.18mm)