VNB20N0713TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB20N0713TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: VNB20N0713TR
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK
Foi de date: VNB20N0713TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile VNB20N0713TR
Număr parc VNB20N0713TR Producător STMicroelectronics
Descriere MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 61425 pcs Fișa cu date VNB20N0713TR.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) Not Required Tensiune - Încărcare 55V (Max)
Tip de comutare General Purpose Pachetul dispozitivului furnizor D2PAK
Serie OMNIFET™, VIPower™ Rds pe (tip) 50 mOhm (Max)
Raport - intrare: ieșire 1:1 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tipul de ieșire N-Channel
Configurarea ieșirii Low Side Alte nume 497-2794-2
497-3325-2-ND
Temperatura de Operare - Numărul de ieșiri 1
Interfață On/Off Tip de introducere Non-Inverting
Curent - Ieșire (Max) 14A Numărul părții de bază VN*20N