T620-600W
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
T620-600W Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: T620-600W
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului TRIAC ALTERNISTOR 600V ISOWATT
Foi de date: T620-600W.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile T620-600W
Număr parc T620-600W Producător STMicroelectronics
Descriere TRIAC ALTERNISTOR 600V ISOWATT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 147717 pcs Fișa cu date T620-600W.pdf
Tensiune - Stare Off 600V Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Tip Triac Alternistor - Snubberless Pachetul dispozitivului furnizor ISOWATT220AB
Serie Snubberless™ ambalare Tube
Pachet / Caz ISOWATT220AB-3 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 6A Through Hole ISOWATT220AB
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 6A Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 80A, 84A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 35mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 20mA