STU10NM60N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STU10NM60N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STU10NM60N
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului MOSFET N-CH 600V 10A IPAK
Foi de date: STU10NM60N.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STU10NM60N
Număr parc STU10NM60N Producător STMicroelectronics
Descriere MOSFET N-CH 600V 10A IPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 76443 pcs Fișa cu date STU10NM60N.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor I-PAK
Serie MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 4A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 70W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Alte nume 497-12692-5
STU10NM60N-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 540pF @ 50V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 600V
descriere detaliata N-Channel 600V 10A (Tc) 70W (Tc) Through Hole I-PAK Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
STU12N60M2
STU12N60M2
Producători: STMicroelectronics
Descriere: MOSFET N-CH 600V 9A IPAK
In stoc: 89154 pcs
Descarca: STU12N60M2.pdf
RFQ
STU11NM60ND
STU11NM60ND
Descriere: MOSFET N-CH 600V 10A IPAK
In stoc: 58291 pcs
Descarca: STU11NM60ND.pdf
RFQ
STU10(SA)
STU10(SA)
Producători: Omron Automation & Safety
Descriere: TIME DELAY 40A 3N/O 20A 1N/O
In stoc: 36 pcs
Descarca:
STU10(TA)
STU10(TA)