STTH2002CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002CT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STTH2002CT
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului DIODE ARRAY GP 200V 15A TO220AB
Foi de date: STTH2002CT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STTH2002CT
Număr parc STTH2002CT Producător STMicroelectronics
Descriere DIODE ARRAY GP 200V 15A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 94974 pcs Fișa cu date STTH2002CT.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.1V @ 10A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 200V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 27ns
ambalare Tube Pachet / Caz TO-220-3
Alte nume 497-3547-5 Temperatura de funcționare - Junction 175°C (Max)
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Standard
Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 200V 15A Through Hole TO-220-3
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 200V Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 15A