STPS30170CG-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30170CG-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STPS30170CG-TR
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
Foi de date: STPS30170CG-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STPS30170CG-TR
Număr parc STPS30170CG-TR Producător STMicroelectronics
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 25844 pcs Fișa cu date STPS30170CG-TR.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 920mV @ 15A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 170V
Pachetul dispozitivului furnizor D2PAK Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Alte nume 497-5135-1
Temperatura de funcționare - Junction 175°C (Max) Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 1 Pair Common Cathode
descriere detaliata Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 20µA @ 170V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 15A Numărul părții de bază STPS30170C