STPS2L25UF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS2L25UF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STPS2L25UF
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 25V 2A SMBFLAT
Foi de date: STPS2L25UF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STPS2L25UF
Număr parc STPS2L25UF Producător STMicroelectronics
Descriere DIODE SCHOTTKY 25V 2A SMBFLAT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 159548 pcs Fișa cu date STPS2L25UF.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 450mV @ 2A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 25V
Pachetul dispozitivului furnizor SMBflat Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz DO-221AA, SMB Flat Leads Alte nume 497-8029-1
Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max) Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky descriere detaliata Diode Schottky 25V 2A Surface Mount SMBflat
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 90µA @ 25V Curent - Mediu rectificat (Io) 2A
Capacitate @ Vr, F - Numărul părții de bază STPS2L25
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
STPS2L30A
STPS2L30A
Producători: STMicroelectronics
Descriere: DIODE SCHOTTKY 30V 2A SMA
In stoc: 563610 pcs
Descarca: STPS2L30A.pdf
RFQ
STPS2L25U
STPS2L25U
Descriere: DIODE SCHOTTKY 25V 2A SMB