STM32L152R6H6A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STM32L152R6H6A
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64TFBGA
Foi de date: 1.STM32L152R6H6A.pdf2.STM32L152R6H6A.pdf3.STM32L152R6H6A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3840 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STM32L152R6H6A
Număr parc STM32L152R6H6A Producător STMicroelectronics
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 64-TFBGA (5x5)
Viteză 32MHz Serie STM32L1
Dimensiunea RAM 16K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 64-TFBGA
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 51 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 4K x 8
descriere detaliata ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 64-TFBGA (5x5) Convertoare de date A/D 20x12b; D/A 2x12b