STM32L151CBU6A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L151CBU6A Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STM32L151CBU6A
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48QFPN
Foi de date: 1.STM32L151CBU6A.pdf2.STM32L151CBU6A.pdf3.STM32L151CBU6A.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
260 pcs
520 pcs
1040 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STM32L151CBU6A
Număr parc STM32L151CBU6A Producător STMicroelectronics
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 48-UFQFPN (7x7)
Viteză 32MHz Serie STM32L1
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 48-UFQFN Exposed Pad
Alte nume 497-17517
STM32L151CBU6A-ND
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 37
Dimensiunea EEPROM 4K x 8 descriere detaliata ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7)