STM32L031G6U6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STM32L031G6U6 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STM32L031G6U6
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 32KB FLASH 28QFPN
Foi de date: STM32L031G6U6.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STM32L031G6U6
Număr parc STM32L031G6U6 Producător STMicroelectronics
cantitate valabila 47434 pcs Fișa cu date STM32L031G6U6.pdf
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 28-UFQFPN (4x4)
Viteză 32MHz Serie STM32L0
Dimensiunea RAM 8K x 8 Tip memorie program FLASH
ambalare Tray Pachet / Caz 28-UFQFN
Alte nume 497-17485
STM32L031G6U6-ND
Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 21
Dimensiunea EEPROM 1K x 8 descriere detaliata ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 28-UFQFPN (4x4)