STLQ50C-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STLQ50C-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STLQ50C-R
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LIN POS ADJ 50MA SOT323-5
Foi de date: STLQ50C-R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STLQ50C-R
Număr parc STLQ50C-R Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LIN POS ADJ 50MA SOT323-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 285049 pcs Fișa cu date STLQ50C-R.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.7V @ 50mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.22V
Tensiune - ieșire (Max) 11V Tensiune - Intrare (Max) 12V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-323-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 30dB (120Hz)
Tipul de ieșire Adjustable Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 497-5819-2
STLQ50CR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.22 V ~ 11 V 50mA SOT-323-5 Curent - aprovizionare (Max) 6µA
Curent - Quiescent (Iq) 5µA Curent - ieșire 50mA