STB75NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB75NF20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: STB75NF20
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului MOSFET N-CH 200V 75A D2PAK
Foi de date: STB75NF20.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile STB75NF20
Număr parc STB75NF20 Producător STMicroelectronics
Descriere MOSFET N-CH 200V 75A D2PAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28925 pcs Fișa cu date STB75NF20.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor D2PAK
Serie STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 34 mOhm @ 37A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 190W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Alte nume 497-5957-2
Temperatura de Operare -50°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 3260pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 84nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 200V
descriere detaliata N-Channel 200V 75A (Tc) 190W (Tc) Surface Mount D2PAK Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)