SMTPA240
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTPA240 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMTPA240
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului TRISIL 240V BIDIRECT SMB
Foi de date: SMTPA240.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMTPA240
Număr parc SMTPA240 Producător STMicroelectronics
Descriere TRISIL 240V BIDIRECT SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130415 pcs Fișa cu date SMTPA240.pdf
Tensiune - Stare Off 240V Tensiune - Breakover 320V
Serie SMP, TRISIL™ ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz DO-214AA, SMB Alte nume 497-7914-6
Număr de elemente 1 Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (8 / 20μs) 150A Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 50A
Curent - reținere (Ih) 150mA capacitanță 25pF