SMAJ30A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ30A-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMAJ30A-TR
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului TVS DIODE 30V 64.3V SMA
Foi de date: SMAJ30A-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMAJ30A-TR
Număr parc SMAJ30A-TR Producător STMicroelectronics
Descriere TVS DIODE 30V 64.3V SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 907000 pcs Fișa cu date SMAJ30A-TR.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 30V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 64.3V
Tensiune - Defalcare (Min) 33.3V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMA (DO-214AC)
Serie SMAJ, TRANSIL™ Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Alte nume 497-12778-2
SMAJ30A-TR-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 36A (8/20µs) Capacitate @ Frecventa -