LDK320M18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK320M18R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDK320M18R
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
Foi de date: 1.LDK320M18R.pdf2.LDK320M18R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LDK320M18R
Număr parc LDK320M18R Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 302840 pcs Fișa cu date 1.LDK320M18R.pdf2.LDK320M18R.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.35V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - Intrare (Max) 18V Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5
Serie - Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-74A, SOT-753
PSRR 88dB (120Hz) Tipul de ieșire Fixed
Configurarea ieșirii Positive Alte nume 497-17043-2
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA SOT-23-5
Curent - aprovizionare (Max) 100µA Curent - Quiescent (Iq) 90µA
Curent - ieșire 200mA Caracteristici de control Enable