LDK220PU27R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK220PU27R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDK220PU27R
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.7V 200MA 6DFN
Foi de date: LDK220PU27R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LDK220PU27R
Număr parc LDK220PU27R Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LINEAR 2.7V 200MA 6DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 122306 pcs Fișa cu date LDK220PU27R.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.35V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.7V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 13.2V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-DFN (1.2x1.3) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 6-XFDFN PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 497-14829-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 200mA 6-DFN (1.2x1.3) Curent - aprovizionare (Max) 100µA
Curent - Quiescent (Iq) 90µA Curent - ieșire 200mA