LDK120PU-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK120PU-R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDK120PU-R
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LINEAR POS ADJ 200MA 6DFN
Foi de date: LDK120PU-R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LDK120PU-R
Număr parc LDK120PU-R Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LINEAR POS ADJ 200MA 6DFN Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 130200 pcs Fișa cu date LDK120PU-R.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.3V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 0.8V
Tensiune - ieșire (Max) 5.2V Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-DFN (1.2x1.3) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 6-XFDFN PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Adjustable Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 497-14016-1 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 5.35 V 200mA 6-DFN (1.2x1.3) Curent - aprovizionare (Max) 100µA
Curent - Quiescent (Iq) 60µA Curent - ieșire 200mA