LDK120C33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK120C33R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDK120C33R
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LIN 3.3V 200MA SOT323-5
Foi de date: LDK120C33R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LDK120C33R
Număr parc LDK120C33R Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LIN 3.3V 200MA SOT323-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137306 pcs Fișa cu date LDK120C33R.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.3V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-323-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 497-13491-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-323-5 Curent - aprovizionare (Max) 100µA
Curent - Quiescent (Iq) 60µA Curent - ieșire 200mA