LDK120C10R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK120C10R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LDK120C10R
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1V 200MA SOT323-5
Foi de date: LDK120C10R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LDK120C10R
Număr parc LDK120C10R Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LINEAR 1V 200MA SOT323-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 131519 pcs Fișa cu date LDK120C10R.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.3V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 1V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-323-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 497-14011-6 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1V 200mA SOT-323-5 Curent - aprovizionare (Max) 100µA
Curent - Quiescent (Iq) 60µA Curent - ieșire 200mA