LD2979M50TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2979M50TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LD2979M50TR
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LINEAR 5V 50MA SOT23-5
Foi de date: LD2979M50TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LD2979M50TR
Număr parc LD2979M50TR Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LINEAR 5V 50MA SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 274982 pcs Fișa cu date LD2979M50TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.6V @ 50mA Tensiune - ieșire (min / fix) 5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 16V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 PSRR 63dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 497-1513-2 Temperatura de Operare -25°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA SOT-23-5 Curent - aprovizionare (Max) 13mA
Curent - Quiescent (Iq) 170µA Curent - ieșire 50mA