LD29300V25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD29300V25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LD29300V25
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220AB
Foi de date: LD29300V25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LD29300V25
Număr parc LD29300V25 Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LINEAR 2.5V 3A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77859 pcs Fișa cu date LD29300V25.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.7V @ 3A Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 14V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 PSRR 70dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 497-1509-5 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Through Hole
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A TO-220AB Curent - aprovizionare (Max) 100mA
Curent - Quiescent (Iq) 180µA Curent - ieșire 3A