LD29300P2M33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LD29300P2M33R
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4
Foi de date: LD29300P2M33R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LD29300P2M33R
Număr parc LD29300P2M33R Producător STMicroelectronics
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3637 pcs Fișa cu date LD29300P2M33R.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.7V @ 3A Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 14V
Pachetul dispozitivului furnizor P2PAK-4 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 67dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 497-3475-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A P2PAK-4 Curent - aprovizionare (Max) 100mA
Curent - Quiescent (Iq) 180µA Curent - ieșire 3A