BTW67-1000
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTW67-1000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BTW67-1000
Producator / Marca: STMicroelectronics
Descrierea produsului IC SCR 50A 1000V RD91-3
Foi de date: BTW67-1000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BTW67-1000
Număr parc BTW67-1000 Producător STMicroelectronics
Descriere IC SCR 50A 1000V RD91-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12157 pcs Fișa cu date BTW67-1000.pdf
Tensiune - stare (Vtm) (Max) 1.9V Tensiune - Stare Off 1kV
Tensiune - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V Pachetul dispozitivului furnizor RD91
Serie - Tip SCR Standard Recovery
ambalare Bulk Pachet / Caz RD-91
Alte nume 497-7193
BTW67-1000-ND
BTW671000
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata SCR 1kV 50A Standard Recovery Chassis Mount RD91
Curent - Stare On (Este (RMS)) (Max) 50A Curent - Stare On (Este (AV)) (Max) 32A
Starea curent - oprit (Max) 10µA Curent - non reprare Surge 50, 60Hz (Itsm) 580A, 610A
Curent - Țineți (Ih) (Max) 150mA Curentul - declanșarea porții (Igt) (Max) 80mA