MG-3000-A-9V-R-NIST
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
SSI Technologies, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MG-3000-A-9V-R-NIST
Producator / Marca: SSI Technologies, Inc.
Descrierea produsului SENSOR DIGITAL GAUGE 3000PSI LCD
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 469 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 469 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MG-3000-A-9V-R-NIST
Număr parc MG-3000-A-9V-R-NIST Producător SSI Technologies, Inc.
cantitate valabila 469 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 9V Stilul de terminare Connector
Pachetul dispozitivului furnizor MediaGauge Serie MG-9V
Tip de presiune Vented Gauge Stilul portului Threaded
Dimensiunea portului Male - 1/4" (6.35mm) NPT Pachet / Caz Module Box with Display
Tipul de ieșire Wheatstone Bridge producție LCD Display
Alte nume Q7485910 Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C
Presiunea de lucru 3000 PSI (20684.27 kPa) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Presiune maximă 9000 PSI (62052.82 kPa) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici Temperature Compensated descriere detaliata Pressure Sensor 3000 PSI (20684.27 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT LCD Display Module Box with Display
Precizie ±0.25%