MG-1000-B-MD-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
SSI Technologies, Inc.
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MG-1000-B-MD-R
Producator / Marca: SSI Technologies, Inc.
Descrierea produsului SENSOR 1000 PSI 4-20 MA 1/8 NPT
Foi de date: MG-1000-B-MD-R.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 560 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 560 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MG-1000-B-MD-R
Număr parc MG-1000-B-MD-R Producător SSI Technologies, Inc.
Descriere SENSOR 1000 PSI 4-20 MA 1/8 NPT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 560 pcs Fișa cu date MG-1000-B-MD-R.pdf
Tensiune - Aprovizionare 12V Stilul de terminare -
Pachetul dispozitivului furnizor MediaGauge Serie MG-MD
Tip de presiune Vented Gauge Stilul portului Threaded
Dimensiunea portului Male - 1/8" (3.18mm) NPT Pachet / Caz Module Box with Display
Tipul de ieșire Wheatstone Bridge producție 4 mA ~ 20 mA, LCD Display
Alte nume MG-1000-B-MD
MG-1000-B-MD-ND
Temperatura de Operare -10°C ~ 60°C
Presiunea de lucru 1000 PSI (6894.76 kPa) Presiune maximă 3000 PSI (20684.27 kPa)
descriere detaliata Pressure Sensor 1000 PSI (6894.76 kPa) Vented Gauge Male - 1/8" (3.18mm) NPT 4 mA ~ 20 mA, LCD Display Module Box with Display Precizie ±0.25%