SMCJ60AHE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ60AHE3/9AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ60AHE3/9AT
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMC
Foi de date: SMCJ60AHE3/9AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ60AHE3/9AT
Număr parc SMCJ60AHE3/9AT Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 299776 pcs Fișa cu date SMCJ60AHE3/9AT.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 66.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 60V Tensiune - Defalcare DO-214AB (SMCJ)
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 15.5A
Polarizare DO-214AB, SMC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMCJ60AHE3/9AT Descriere TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMC
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 96.8V Capacitate @ Frecventa -