SMCJ26HE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ26HE3/57T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ26HE3/57T
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 26VWM 46.6VC SMC
Foi de date: SMCJ26HE3/57T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ26HE3/57T
Număr parc SMCJ26HE3/57T Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 26VWM 46.6VC SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4077 pcs Fișa cu date SMCJ26HE3/57T.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 28.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 26V Tensiune - Defalcare DO-214AB (SMCJ)
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 32.2A
Polarizare DO-214AB, SMC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMCJ26HE3/57T Descriere TVS DIODE 26VWM 46.6VC SMC
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 46.6V Capacitate @ Frecventa -