SMCJ100AHE3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ100AHE3/9AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCJ100AHE3/9AT
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 100VWM 162VC SMC
Foi de date: SMCJ100AHE3/9AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCJ100AHE3/9AT
Număr parc SMCJ100AHE3/9AT Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 100VWM 162VC SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 301054 pcs Fișa cu date SMCJ100AHE3/9AT.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 111V
Tensiune - Defalcare (Min) 100V Tensiune - Defalcare DO-214AB (SMCJ)
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 9.3A
Polarizare DO-214AB, SMC Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMCJ100AHE3/9AT Descriere TVS DIODE 100VWM 162VC SMC
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 162V Capacitate @ Frecventa -
Canalele bidirecționale No
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SMCJ100AHE3/57T
SMCJ100AHE3/57T
Producători: Electro-Films (EFI) / Vishay
Descriere: TVS DIODE 100V 162V DO214AB
In stoc: 261096 pcs
Descarca: SMCJ100AHE3/57T.pdf
RFQ
SMCJ100CA
SMCJ100CA
Producători: Hamlin / Littelfuse