SMCG43CA-E3/9AT
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCG43CA-E3/9AT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCG43CA-E3/9AT
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMC
Foi de date: SMCG43CA-E3/9AT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMCG43CA-E3/9AT
Număr parc SMCG43CA-E3/9AT Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 207823 pcs Fișa cu date SMCG43CA-E3/9AT.pdf
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 47.8V Tensiune - Breakover 1
Tensiune - Defalcare (Min) 43V Tensiune - Defalcare DO-215AB (SMCG)
Tip Zener Serie TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 21.6A
Polarizare DO-215AB, SMC Gull Wing Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMCG43CA-E3/9AT Descriere TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMC
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 69.4V Capacitate @ Frecventa -