SMCG110HE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCG110HE3/57T Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMCG110HE3/57T
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 110VWM 196VC SMC
Foi de date: SMCG110HE3/57T.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMCG110HE3/57T
Număr parc SMCG110HE3/57T Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 110VWM 196VC SMC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4658 pcs Fișa cu date SMCG110HE3/57T.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 122V
Tensiune - Defalcare (Min) 110V Tensiune - Defalcare DO-215AB (SMCG)
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 1500W (1.5kW) Power - vârf de vârf 7.7A
Polarizare DO-215AB, SMC Gull Wing Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMCG110HE3/57T Descriere TVS DIODE 110VWM 196VC SMC
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 196V Capacitate @ Frecventa -