SMBJ7.5HE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBJ7.5HE3/52 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ7.5HE3/52
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 7.5VWM 14.3VC SMB
Foi de date: SMBJ7.5HE3/52.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ7.5HE3/52
Număr parc SMBJ7.5HE3/52 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 7.5VWM 14.3VC SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4327 pcs Fișa cu date SMBJ7.5HE3/52.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 8.33V
Tensiune - Defalcare (Min) 7.5V Tensiune - Defalcare DO-214AA (SMBJ)
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 600W Power - vârf de vârf 42A
Polarizare DO-214AA, SMB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMBJ7.5HE3/52 Descriere TVS DIODE 7.5VWM 14.3VC SMB
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 14.3V Capacitate @ Frecventa -