SMBJ43HE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBJ43HE3/52 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBJ43HE3/52
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 43VWM 76.7VC SMB
Foi de date: SMBJ43HE3/52.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMBJ43HE3/52
Număr parc SMBJ43HE3/52 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 43VWM 76.7VC SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4798 pcs Fișa cu date SMBJ43HE3/52.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 47.8V
Tensiune - Defalcare (Min) 43V Tensiune - Defalcare DO-214AA (SMBJ)
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 600W Power - vârf de vârf 7.8A
Polarizare DO-214AA, SMB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMBJ43HE3/52 Descriere TVS DIODE 43VWM 76.7VC SMB
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 76.7V Capacitate @ Frecventa -