SMBG48C-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG48C-E3/52 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBG48C-E3/52
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 48VWM 85.5VC SMB
Foi de date: SMBG48C-E3/52.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMBG48C-E3/52
Număr parc SMBG48C-E3/52 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 48VWM 85.5VC SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4513 pcs Fișa cu date SMBG48C-E3/52.pdf
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 53.3V Tensiune - Breakover 1
Tensiune - Defalcare (Min) 48V Tensiune - Defalcare DO-215AA (SMBG)
Tip Zener Serie TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 600W Power - vârf de vârf 7A
Polarizare DO-215AA, SMB Gull Wing Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMBG48C-E3/52 Descriere TVS DIODE 48VWM 85.5VC SMB
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 85.5V Capacitate @ Frecventa -