SMBG33A-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBG33A-E3/52 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMBG33A-E3/52
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB
Foi de date: SMBG33A-E3/52.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMBG33A-E3/52
Număr parc SMBG33A-E3/52 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 452779 pcs Fișa cu date SMBG33A-E3/52.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 36.7V
Tensiune - Defalcare (Min) 33V Tensiune - Defalcare DO-215AA (SMBG)
Tip Zener Serie TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 600W Power - vârf de vârf 11.3A
Polarizare DO-215AA, SMB Gull Wing Alte nume SMBG33A-E3/52-ND
SMBG33A-E3/52GITR
SMBG33AE352
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului SMBG33A-E3/52
Descriere TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMB Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 53.3V