SMB8J26CA-M3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB8J26CA-M3/52 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMB8J26CA-M3/52
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO-214AA
Foi de date: SMB8J26CA-M3/52.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SMB8J26CA-M3/52
Număr parc SMB8J26CA-M3/52 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
cantitate valabila 411935 pcs Fișa cu date SMB8J26CA-M3/52.pdf
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 28.9V Tensiune - Breakover 1
Tensiune - Defalcare (Min) 26V Tensiune - Defalcare DO-214AA (SMBJ)
Tip Zener Serie TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 800W Power - vârf de vârf 19A
Polarizare DO-214AA, SMB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMB8J26CA-M3/52 Descriere TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO-214AA
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 42.1V Capacitate @ Frecventa -