SMB8J12CHE3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB8J12CHE3/52 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMB8J12CHE3/52
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 12VWM 22VC SMB
Foi de date: SMB8J12CHE3/52.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMB8J12CHE3/52
Număr parc SMB8J12CHE3/52 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 12VWM 22VC SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3303 pcs Fișa cu date SMB8J12CHE3/52.pdf
Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 13.3V Tensiune - Breakover 1
Tensiune - Defalcare (Min) 12V Tensiune - Defalcare DO-214AA (SMB)
Tip Zener Serie Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută Automotive
Protecția liniei electrice 800W Power - vârf de vârf 36.4A
Polarizare DO-214AA, SMB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMB8J12CHE3/52 Descriere TVS DIODE 12VWM 22VC SMB
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 22V Capacitate @ Frecventa -