SMB10J18-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMB10J18-E3/52 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SMB10J18-E3/52
Producator / Marca: Vishay Semiconductor Diodes Division
Descrierea produsului TVS DIODE 18VWM 32.2VC SMB
Foi de date: SMB10J18-E3/52.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SMB10J18-E3/52
Număr parc SMB10J18-E3/52 Producător Vishay Semiconductor Diodes Division
Descriere TVS DIODE 18VWM 32.2VC SMB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2776 pcs Fișa cu date SMB10J18-E3/52.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 20V
Tensiune - Defalcare (Min) 18V Tensiune - Defalcare DO-214AA (SMB)
Tip Zener Serie TransZorb®
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 1000W (1kW) Power - vârf de vârf 31.1A
Polarizare DO-214AA, SMB Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului SMB10J18-E3/52 Descriere TVS DIODE 18VWM 32.2VC SMB
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 32.2V Capacitate @ Frecventa -